Nasza misja

Najlepsze marki, najniższe ceny, najwyższa jakość. ORZEŁ AUTO-KOMIS

Orzeł Autokomis

 • Nasza firma zajmuje się sprzedażą samochodów uzywanych od 2000 roku. Dzięki wieloletnim doświadczeniom wypracowaliśmy wysoki standard obsługi klienta, jak również wiemy jak zapewnić wysoką jakość oferowanych aut. Oferta jest skierowana do ludzi o różnych preferencjach, nie skupiamy się tylko na jednym segmencie aut. Przychodząc do nas, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie spośród ponad 200 pojazdów.

 • Pracujemy 7 dni w tygodniu.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i mając na uwadze ich cenny czas, oferujemy kompleksową obsługę w jednym miejscu:

  -skup za gotówkę

  -mozliwośc wstawienia auta w komis, my je przygotowujemy do sprzedaży, wystawiamy oferty w portalach internetowych

  -sprzedaż aut

  -rejestracja pojazdów

  -kredyty(z gwarancją najniższej raty)

  -leasing

  -ubezpieczenia komunikacyjne

 • Kredyty
  Kredyty

  Oferujemy Ci przede wszystkim:
  kredyt na pojazdy nowe oraz używane, atrakcyjne oprocentowanie, decyzję kredytową już w 2 godziny, finansowanie do 110% wartości pojazdu, możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia i ubezpieczenia.

 • Leasing
  Leasing

  Leasing charakteryzuje się uproszczoną procedurą zawarcia umowy leasingowej, indywidualnym podejściem do Klienta oraz najwyższym bezpieczeństwem zawarcia transakcji.
  Samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze do 3,5 tony:

 • Skup aut
  Skup aut

  Kupując w naszym komisie auto, mogą Państwo zostawić w rozliczeniu swój stary samochód. Załatwiamy wszystkie formalności dotyczące zakupu oraz rejestracji w Wydziale Komunikacji. Kompleksowo zajmiemy się sprzedażą starego auta, wystawimy aukcje na portalach ogłoszeniowych

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash